więcej

Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego przyjęte przez Komisarzy Wyborczych w Poznaniu. Stan rejestracji komitetów.

L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJTA MARCINA WOJTKOWIAKA KWW WÓJTA MARCINA WOJTKOWIAKA Krystyna Potok Magdalena Anna Ruks-Wojtkowiak Miękowo wielkopolskie Zarejestrowany
2 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KWW NASZA GMINA Michał Nowak Judyta Anna Tomiak Wolsztyn wielkopolskie Zarejestrowany
3 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM TO MIASTO KWW KOCHAM TO MIASTO Julian Aleksander Związek Międzychód gm. Międzychód Zarejestrowany
4 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY RADOMSKIEJ KWW JUSTYNY RADOMSKIEJ Waldemar Krankiewicz Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
5 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA CZAJKI KWW TADEUSZA CZAJKI Krzysztof Longin Szumski Edward Jan Sobański Tarnowo Podgórne wielkopolskie Zarejestrowany
6 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYCHODZIANIE RAZEM KWW MIĘDZYCHODZIANIE RAZEM Sebastian Nyga Międzychód gm. Międzychód Zarejestrowany
7 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZA KWW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZA Julian Rafał Mazurek Natalia Maria Szychowiak Lutom wielkopolskie Zarejestrowany
8 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAW MATOGA KWW RADOSŁAW MATOGA Adrian Matoga Długa Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
9 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KWW PONAD PODZIAŁAMI Gracjan Krzysztof Barnaś Iwona Katarzyna Bartkowiak Bogdanowo wielkopolskie Zarejestrowany
10 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA KWW PIOTRA MICHALAKA Anita Magdalena Płachetka Wiesława Maria Fidor Przecław wielkopolskie Zarejestrowany
11 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRZEMĘT KWW RAZEM DLA GMINY PRZEMĘT Błażej Wróblewski Nowa Wieś gm. Przemęt Zarejestrowany
12 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE LUBOŃ KWW FORUM OBYWATELSKIE LUBOŃ Marzena Maria Tłok Ireneusz Zygmanowski Luboń wielkopolskie Zarejestrowany
13 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA NOWO GMINA DUSZNIKI KWW NA NOWO GMINA DUSZNIKI Maria Woźniak Podrzewie gm. Duszniki Zarejestrowany
14 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS KWW JESTEŚMY DLA WAS Liliana Hanna Kaszkowiak Szamotuły gm. Ostroróg Zarejestrowany
15 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA SŁAWOMIRA BRESIA KWW KAZIMIERZA SŁAWOMIRA BRESIA Ryszard Stanisław Dytrych Kamieniec gm. Kamieniec Zarejestrowany
16 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA LISA KWW WOJCIECHA LISA Krystian Bieniek Izabela Elżbieta Surwiło Stary Widzim wielkopolskie Zarejestrowany
17 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATA HANYŻAK 2024 KWW BEATA HANYŻAK 2024 Dariusz Edmund Staszak Daria Anna Kowalczyk Szamotuły wielkopolskie Zarejestrowany
18 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY PNIEWY KWW AKTYWNI DLA GMINY PNIEWY Paweł Marcin Prętki Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
19 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA MIESZKAŃCÓW LUBONIA KWW KOALICJA MIESZKAŃCÓW LUBONIA Jakub Antoni Jackowski Jacek Paweł Kaczmarek Luboń wielkopolskie Zarejestrowany
20 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIEDZICHOWO GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ KWW MIEDZICHOWO GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ Jakub Krzysztof Przybylak Bolewice gm. Miedzichowo Zarejestrowany
21 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA KWW BURMISTRZA MARIANA SZKUDLARKA Zuzanna Maria Lis Agata Bryk Swarzędz wielkopolskie Zarejestrowany
22 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHY LAS - GMINA W TWOICH RĘKACH KWW SUCHY LAS - GMINA W TWOICH RĘKACH Marta Kowalska Suchy Las gm. Suchy Las Zarejestrowany
23 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJA GLINKOWSKIEGO KWW MG Monika Glinkowska Tulce gm. Kleszczewo Zarejestrowany
24 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA PACHOLSKIEGO KWW PRZEMYSŁAWA PACHOLSKIEGO Danuta Teresa Paluszkiewicz Mateusz Szabliński Kórnik wielkopolskie Zarejestrowany
25 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE GMINY-NASZ POWIAT KWW NASZE GMINY-NASZ POWIAT Marek Mizera Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
26 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY PNIEWY KWW WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY PNIEWY Izabela Musiał Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
27 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOMORNIKI KWW NASZA GMINA KOMORNIKI Piotr Wiśniewski Paweł Wojtalak Komorniki wielkopolskie Zarejestrowany
28 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO KWW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO Ryszard Stanisław Nowak Teresa Bąblińska Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
29 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI BARTNICZAK-GINALSKIEJ KWW AGNIESZKI BARTNICZAK-GINALSKIEJ Aleksandra Teresa Ginalska Wronki gm. Wronki Zarejestrowany
30 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY KWW CZAS NA ZMIANY Joanna Pietrzak Słopanowo-Huby gm. Obrzycko Zarejestrowany
31 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA TRZĘSIMIECHA KWW ROMANA TRZĘSIMIECHA Katarzyna Trzęsimiech Wiardunki gm. Ryczywół Zarejestrowany
32 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU KWW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU Rafał Łukasz Kornosz Maja Maria Przybylak Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
33 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NATALII LEŚNIAK ZJEDNOCZONA GMINA KWW NATALII LEŚNIAK ZJEDNOCZONA GMINA Magdalena Anna Leśniak Kuślin gm. Kuślin Zarejestrowany
34 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KÓRNICKIE FORUM OBYWATELSKIE KWW KÓRNICKIE FORUM OBYWATELSKIE Patryk Jan Kortylewski Eliza Maria Tempska Radzewo wielkopolskie Zarejestrowany
35 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA KWW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA Piotr Leszek Sibilski Ostroróg gm. Ostroróg Zarejestrowany
36 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY WYBÓR KAMILI FABIŚ KWW DOBRY WYBÓR KAMILI FABIŚ Tomasz Spychała Hubert Fabiś Sieraków wielkopolskie Zarejestrowany
37 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GRODZISK PRZYSZŁOŚCI” KWW GRODZISK PRZYSZŁOŚCI Klaudia Kwiatkowska Grodzisk Wielkopolski gm. Grodzisk Wielkopolski Zarejestrowany
38 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW ROGOŹNA KWW WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW ROGOŹNA Tomasz Kopaniarz Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
39 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY KWW AKTYWNI DLA GMINY Bartosz Łukasz Twardowski Beata Anna Konon Tarnowo Podgórne wielkopolskie Zarejestrowany
40 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY POBIEDZISKA KWW RAZEM DLA GMINY POBIEDZISKA Agnieszka Pantkowska Jerzykowo gm. Pobiedziska Zarejestrowany
41 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OBYWATELSKA SUCHY LAS JOANNY PĄGOWSKIEJ KWW GO SL JOANNY PĄGOWSKIEJ Piotr Eugeniusz Gronowski Suchy Las gm. Suchy Las Zarejestrowany
42 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KWW PRZYJAZNA GMINA Krzysztof Słaboszewski Koźmin gm. Obrzycko Zarejestrowany
43 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA GMINA STĘSZEW KWW OBYWATELSKA GMINA STĘSZEW Anna Niedźwiedź Stęszew gm. Stęszew Zarejestrowany
44 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY GRAŻYNY POGONOWSKIEJ KWW KOMITET SPOŁECZNY GRAŻYNY POGONOWSKIEJ Agata Tomczyszyn Kamila Adam Wolsztyn wielkopolskie Zarejestrowany
45 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ ZIMNY NOWE WRONKI KWW RAFAŁ ZIMNY NOWE WRONKI Maciej Pospieszny Stróżki gm. Wronki Zarejestrowany
46 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INCJATYWA OBYWATELSKA DLA GMINY ZBĄSZYŃ KWW INICJATYWA OBYWATELSKA DLA GMINY ZBĄSZYŃ Magdalena Siedlarz Zbąszyń gm. Zbąszyń Zarejestrowany
47 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA KONIECZNEGO KWW ROMANA KONIECZNEGO Ludwik Piotr Jaworski Ostroróg gm. Ostroróg Zarejestrowany
48 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KRZYŚKI KWW ŁUKASZA KRZYŚKI Elżbieta Maria Kłos Ryczywół gm. Ryczywół Zarejestrowany
49 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY NA TAK KWW JESTEŚMY NA TAK Dorota Maria Tomaszczenik-Begale Anna Katarzyna Ławniczak Dąbrówka wielkopolskie Zarejestrowany
50 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ KWW PRZYJAZNA GMINA KAŹMIERZ Barbara Irena Kaczmarek Gorszewice gm. Kaźmierz Zarejestrowany
51 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNADETY GOLIŃSKIEJ KWW BERNADETY GOLIŃSKIEJ Joanna Błaszkowska Poświętno gm. Przemęt Zarejestrowany
52 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM KWW DZIAŁAJMY RAZEM Karolina Zimna Ryczywół gm. Ryczywół Zarejestrowany
53 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA RATAJCZAKA KWW MARKA RATAJCZAKA Jan Klimko Fryderyk Stanisław Niewiedział Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
54 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA MOSINA 2024 KWW GMINA MOSINA 2024 Agnieszka Joanna Bereta Barbara Bernadeta Wiśniewska Mosina wielkopolskie Zarejestrowany
55 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI GRANOWSKIEJ KWW ZIEMI GRANOWSKIEJ Zygmunt Marcin Kubel Granowo gm. Granowo Zarejestrowany
56 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRAMBORA KWW MARCINA BRAMBORA Piotr Brudło Barbara Groszczyk Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
57 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT KWW TWÓJ POWIAT Jakub Kazimierz Skrzypczak Szymon Piotr Skrzypczak Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
58 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY WEYMANN Z GOLĘCZEWA KWW MAŁGORZATY WEYMANN Z GOLĘCZEWA Małgorzata Maria Kaźmierowska Golęczewo gm. Suchy Las Zarejestrowany
59 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI KWW BLIŻEJ LUDZI Anna Snuszka Kostrzyn gm. Kostrzyn Zarejestrowany
60 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWORZYMY PERSPEKTYWY KWW TWORZYMY PERSPEKTYWY Michał Ryszard Dziedzic Grzegorz Marcin Niewiadomski Suchy Las wielkopolskie Zarejestrowany
61 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MUROWANEJ GOŚLINY KWW NIEZALEŻNI DLA MUROWANEJ GOŚLINY Teresa Grzebyta Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
62 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMIN POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO KWW RAZEM DLA GMIN POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO Bartłomiej Wojciech Górny Anna Piotrowska Bucz wielkopolskie Zarejestrowany
63 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW VIOLETTA BĄCZYK KWW VB Mikołaj Bączyk Dolne Pole gm. Kaźmierz Zarejestrowany
64 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA RATAJCZAKA KWW MACIEJA RATAJCZAKA Michał Skrzydlewski Przemęt gm. Przemęt Zarejestrowany
65 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM KWW WSZYSCY RAZEM Karina Jęczkowska Duszniki gm. Duszniki Zarejestrowany
66 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK KWW DOBRY KIERUNEK Ewa Anna Janecka Rybojedzko gm. Stęszew Zarejestrowany
67 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KWW GOSPODARNA GMINA Małgorzata Stanisława Kaczmarek Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
68 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SZAMOTULAN KWW POKOLENIA SZAMOTULAN Paweł Adam Łączkowski Urszula Stanisława Walendowska Szamotuły wielkopolskie Zarejestrowany
69 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRĄDÓWKI KWW PRĄDÓWKI Anna Małgorzata Szczepańska Prądówka gm. Miedzichowo Zarejestrowany
70 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA LEPSZA GMINA KWW NASZA LEPSZA GMINA Krzysztof Wojtkowiak Leszek Andrzej Sroczyński Skórzewo wielkopolskie Zarejestrowany
71 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LWÓWECKIEJ KWW ZIEMI LWÓWECKIEJ Krzysztof Marian Gaj Lwówek gm. Lwówek Zarejestrowany
72 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ GRENDA KWW PAWEŁ GRENDA Magdalena Maria Grenda Kaźmierz gm. Kaźmierz Zarejestrowany
73 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BARCZYKA MŁODOŚĆ ŚWIEŻOŚĆ ENERGIA KWW MŁODOŚĆ ŚWIEŻOŚĆ ENERGIA Szymon Józef Mirek Bielejewo gm. Ostroróg Zarejestrowany
74 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA KWW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA Wiesław Jan Knioła Puszczykowo m. Puszczykowo Zarejestrowany
75 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE PO STRONIE LUDZI. STĘSZEW KWW ZAWSZE PO STRONIE LUDZI. STĘSZEW Stanisław Franciszek Jurga Strykowo gm. Stęszew Zarejestrowany
76 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL KWW WASZA GMINA NOWY TOMYŚL Józef Nowak Maria Nowak Boruja Nowa wielkopolskie Zarejestrowany
77 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZULCA KWW TOMASZA SZULCA Zdzisław Woś Opalenica gm. Opalenica Zarejestrowany
78 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA KWW W JEDNOŚCI SIŁA Natalia Agata Kaszkowiak-Małecka Międzychód gm. Międzychód Zarejestrowany
79 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTA OGONOWSKA - SPRINGER KWW DOROTA OGONOWSKA - SPRINGER Krystyna Elżbieta Dudkiewicz Buk gm. Buk Zarejestrowany
80 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAKONIEWICE - NASZA I NASZYCH DZIECI KWW GMINA RAKONIEWICE-NASZA I NASZYCH DZIECI Dariusz Piotr Krawczyk Rakoniewice gm. Rakoniewice Zarejestrowany
81 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE” KWW „WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE” Krzysztof Wróblewski Łukasz Jan Dobkiewicz Bielsko wielkopolskie Zarejestrowany
82 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI RAZEM DLA GMINY MIEDZICHOWO” KWW „AKTYWNI RAZEM DLA GMINY MIEDZICHOWO” Ernest Frański Lewiczynek gm. Miedzichowo Zarejestrowany
83 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KULIGOWSKIEGO KWW  JACKA KULIGOWSKIEGO Piotr Krzysztof Górecki Ostroróg gm. Ostroróg Zarejestrowany
84 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA SKRZYPCZAKA SIŁA GMINY DOPIEWO KWW SŁAWOMIRA SKRZYPCZAKA SIŁA GMINY DOPIEWO Aneta Skrzypczak Wiesława Teresa Skrzypczak Dopiewo wielkopolskie Zarejestrowany
85 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTA I GMINY PNIEWY KWW MIASTA I GMINY PNIEWY Katarzyna Kornelia Siminiak Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
86 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BOROWSKIEJ KWW ANNY BOROWSKIEJ Anna Maria Borowska Agnieszka Małgorzata Hawryluk Dopiewo wielkopolskie Zarejestrowany
87 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WERONIKA TULLIN KWW WERONIKA TULLIN Łukasz Tullin Albertowsko gm. Grodzisk Wielkopolski Zarejestrowany
88 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA NYĆKOWIAKA KWW MARKA NYĆKOWIAKA Anna Nyćkowiak Hanna Justyna Kałek Glinno wielkopolskie Zarejestrowany
89 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ ORZEŁ DZIAŁAJMY RAZEM KWW PODR Katarzyna Maria Rogalewska Sieraków gm. Sieraków Zarejestrowany
90 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA KOTECKIEGO KWW MARCINA KOTECKIEGO Monika Borczuk Opalenica gm. Opalenica Zarejestrowany
91 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA KWW PAWŁA ADAMA Roman Stanisław Maćkowiak Buk gm. Buk Zarejestrowany
92 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SPOŁECZNE KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE Henryk Ryszard Wojciechowski Opalenica gm. Opalenica Zarejestrowany
93 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO KWW WSPÓLNA GMINA MIEDZICHOWO Bartłomiej Flieger Bolewice gm. Miedzichowo Zarejestrowany
94 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MARKA OLSZEWSKIEGO KWW GRZEGORZA MARKA OLSZEWSKIEGO Żaneta Paulina Kramer Radgoszcz gm. Międzychód Zarejestrowany
95 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ROŻEK KWW ANNY ROŻEK Klaudia Przytuła Mirosławki gm. Stęszew Zarejestrowany
96 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF JURASZYK KWW KRZYSZTOF JURASZYK Jolanta Ewa Juraszyk Zielonagóra gm. Obrzycko Zarejestrowany
97 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNA GMINA KAMIENIEC KWW WSPÓŁCZESNA GMINA KAMIENIEC Agnieszka Bartkowiak Sepno gm. Kamieniec Zarejestrowany
98 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAJETANA PRZYBYLSKIEGO KWW KAJETANA PRZYBYLSKIEGO Karolina Przybylska Łubnica gm. Wielichowo Zarejestrowany
99 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ KWW DIALOG I ROZWÓJ Krystian Paweł Jaskuła Nowa Wieś gm. Wronki Zarejestrowany
100 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERARDA TOMIAKA KWW GERARDA TOMIAKA Roman Pierucki Stodolsko gm. Rakoniewice Zarejestrowany
101 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŁOPISZEWO KWW NASZE ŁOPISZEWO Bożena Maria Skrzypek Krężoły gm. Ryczywół Zarejestrowany
102 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOTOWI DO DZIAŁANIA KWW GOTOWI DO DZIAŁANIA Magdalena Węgielska Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
103 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUBIAKA KWW PAWŁA KUBIAKA Anna Łukaszyk Michorzewo gm. Kuślin Zarejestrowany
104 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAŹMIERZ KWW RAZEM DLA GMINY KAŹMIERZ Adam Andrzej Flaszewski Kiączyn gm. Kaźmierz Zarejestrowany
105 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY KWW NOWE OBLICZE GMINY Mateusz Jan Gołębiowski Kostrzyn gm. Kostrzyn Zarejestrowany
106 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA MICHALAKA KWW DOMINIKA MICHALAKA Marcin Adam Ługawiak Iwona Jankiewicz Krosinko wielkopolskie Zarejestrowany
107 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY KWW TOMASZA SZRAMY Henryk Antoni Brodniewicz Zenon Szrama Oborniki wielkopolskie Zarejestrowany
108 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FILIPA ŻELAZNEGO KWW FILIPA ŻELAZNEGO Alan Jakub Kręgielczak Magdalena Maria Śmigielska Kórnik wielkopolskie Zarejestrowany
109 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA POPIAKA KWW PRZEMYSŁAWA POPIAKA Kamila Joanna Leszczyńska Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
110 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOMORNIKI ODNOWA TU LICZY SIĘ GŁOS MIESZKAŃCÓW KWW ODNOWA Maciej Mielęcki Małgorzata Marta Skowronek-Gostyńska Komorniki wielkopolskie Zarejestrowany
111 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE KWW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE Piotr Adam Ratajczak Anna Mannek Prusim wielkopolskie Zarejestrowany
112 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA I SAMORZĄDOWCY KWW PRAWICA I SAMORZĄDOWCY Janusz Feliks Łaszkiewicz Chludowo gm. Suchy Las Zarejestrowany
113 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAM KWW TU MIESZKAM Kamila Janasik-Buko Siekierki Wielkie gm. Kostrzyn Zarejestrowany
114 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA MINGE - RAZEM LEPIEJ KWW WŁODZIMIERZA MINGE - RAZEM LEPIEJ Jarosław Minge Wielowieś gm. Międzychód Zarejestrowany
115 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR WALCZAK DLA GMINY SIEDLEC KWW ARTUR WALCZAK DLA GMINY SIEDLEC Andrzej Wita Kiełkowo gm. Siedlec Zarejestrowany
116 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY KWW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY Joanna Aleksandra Ludwiczak Żaneta Sylwia Wolniak Szamotuły wielkopolskie Zarejestrowany
117 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA ANTKOWIAKA KWW IRENEUSZA ANTKOWIAKA Mateusz Antkowiak Pobiedziska gm. Pobiedziska Zarejestrowany
118 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNA GMINA KWW POZYTYWNA GMINA Anna Stachowiak-Gauden Agnieszka Anna Janakowska Przeźmierowo wielkopolskie Zarejestrowany
119 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA KWW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA Piotr Franciszek Zerbe Wąsowo gm. Kuślin Zarejestrowany
120 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA KWW KOMITET SPOŁECZNY WŁODZIMIERZA HIBNERA Tomasz Tomaszewicz Monika Anna Łodyga Nowy Tomyśl wielkopolskie Zarejestrowany
121 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ RADNY KWW NASZ RADNY Kacper Fabiś Wagowo gm. Pobiedziska Zarejestrowany
122 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY STĘSZEW KWW WDGS Maciej Mańczak Stęszew gm. Stęszew Zarejestrowany
123 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA NOLKI KWW DARIUSZA NOLKI Tobiasz Tymoteusz Kostrzewski Rakoniewice gm. Rakoniewice Zarejestrowany
124 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SOŁECKA BABKI CZAPURY WIÓREK KWW UNIA SOŁECKA BCW Paweł Materna Paulina Maria Silska Czapury wielkopolskie Zarejestrowany
125 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNICY GRODZISKA KWW MIŁOŚNICY GRODZISKA Anna Matuszewska Grodzisk Wielkopolski gm. Grodzisk Wielkopolski Zarejestrowany
126 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  NOWE JUTRO KWW  NOWE JUTRO Martyna Helena Piechota Opalenica gm. Opalenica Zarejestrowany
127 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKA LADORSKIEGO KWW MIESZKA LADORSKIEGO Agnieszka Maria Niedbała Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
128 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRODZISKIEGO KWW RAZEM DLA POWIATU GRODZISKIEGO Krzysztof Tomasz Łajs Edward Grzegorz Morkowski Rostarzewo wielkopolskie Zarejestrowany
129 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY POZNAŃ KWW SPOŁECZNY POZNAŃ Przemysław Czechanowski Łukasz Mateusz Dylewicz Poznań wielkopolskie Zarejestrowany
130 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SAMORZĄDOWCY KWW  AKTYWNI SAMORZĄDOWCY Tadeusz Szalczyński Marek Marcin Kasprzak Rogoźno wielkopolskie Zarejestrowany
131 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ KWW RAZEM DLA GMINY ZBĄSZYŃ Marcin Sebastian Klorek Zbąszyń gm. Zbąszyń Zarejestrowany
132 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZARKOWSKIEGO KWW KRZYSZTOFA CZARKOWSKIEGO Krzysztof Józef Czarkowski Helena Czarkowska Chmielinko wielkopolskie Zarejestrowany
133 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA KWW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA Ryszard Oszmian Maria Teresa Wróż Szamotuły wielkopolskie Zarejestrowany
134 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY NAWROCKIEJ KWW GRAŻYNY NAWROCKIEJ Justyna Pruss Przebędowo gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
135 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HONORATY KOZŁOWSKIEJ KWW HONORATY KOZŁOWSKIEJ Bernadeta Paluch Wilkowo Polskie gm. Wielichowo Zarejestrowany
136 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.138.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM KWW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA Artur Cyfert Grodzisk Wielkopolski gm. Grodzisk Wielkopolski Zarejestrowany
137 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.139.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OBYWATELSKA TARNOWO PODGÓRNE KWW GMINA OBYWATELSKA TARNOWO PODGÓRNE Bernard Władysław Broński Grzegorz Jan Wasielewski Tarnowo Podgórne wielkopolskie Zarejestrowany
138 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.140.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY CZERWONAK KWW MŁODZI DLA GMINY CZERWONAK Marta Śmigielska Małgorzata Maik Poznań wielkopolskie Zarejestrowany
139 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.141.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE SPRAWY KWW NASZE SPRAWY Karolina Maria Kozubowska Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
140 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.142.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA - 2024 KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA - 2024 Krzysztof Fudziński Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
141 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.143.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KLESZCZEWO KWW SAMORZĄDNA GMINA KLESZCZEWO Małgorzata Grycz Gowarzewo gm. Kleszczewo Zarejestrowany
142 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.144.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IGORA KOŁOSZUKA KWW IGORA KOŁOSZUKA Anna Magdalena Musiał-Kołoszuk Obrzycko m. Obrzycko Zarejestrowany
143 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.145.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ KWW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ Kazimierz Michał Leśny Dobrojewo gm. Ostroróg Zarejestrowany
144 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.146.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA DERECHA KWW BARTOSZA DERECHA Józef Gawron Marlena Agnieszka Majewska Rokietnica wielkopolskie Zarejestrowany
145 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.147.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PAJCHROWSKIEGO KWW MIROSŁAWA PAJCHROWSKIEGO Tomasz Paweł Pajchrowski Jabłonna gm. Rakoniewice Zarejestrowany
146 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.148.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTA BARTKOWIAK KWW MARTA BARTKOWIAK Piotr Bembnista Kaźmierz gm. Kaźmierz Zarejestrowany
147 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.150.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM KWW NASZ DOM Paweł Zbigniew Ratajczak Chełminko gm. Duszniki Zarejestrowany
148 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.151.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY KWW SZYMONA KURPISZA - MY MIESZKAŃCY Arkadiusz Jan Małyszka Anna Maria Małecka Swarzędz wielkopolskie Zarejestrowany
149 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.152.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ KWW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ Agnieszka Alicja Lesicka Marcin Seweryn Lesicki Szamotuły wielkopolskie Zarejestrowany
150 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.153.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA ADAMCZAKA KAMIENIEC PRZYSZŁOŚCI KWW MIŁOSZA ADAMCZAKA KAMIENIEC PRZYSZŁOŚCI Katarzyna Adamczak Maksymilianowo gm. Kamieniec Zarejestrowany
151 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.154.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA KACZMARKA KWW ARKADIUSZ KACZMAREK Zbigniew Opas Łubnica gm. Wielichowo Zarejestrowany
152 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.155.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA MAŁECKIEGO KWW SYLWESTRA MAŁECKIEGO Agnieszka Małecka Wronki gm. Wronki Zarejestrowany
153 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.156.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE WRONKI WYBORCY PIOTRA HAAK KWW NOWE WRONKI WYBORCY PIOTRA HAAK Martyna Anna Haak Wronki gm. Wronki Zarejestrowany
154 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.157.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE JUTRO KWW DOBRE JUTRO Józef Kazimierz Kwaśniewicz Zuzanna Katarzyna Dorna Otorowo wielkopolskie Zarejestrowany
155 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.158.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻEBY SIĘ DZIAŁO KWW ŻEBY SIĘ DZIAŁO Dominik Jan Romanowski Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
156 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.159.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KRAUZE KWW KRZYSZTOFA KRAUZE Genowefa Ewa Krauze Pobiedziska gm. Pobiedziska Zarejestrowany
157 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.160.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUTAJ MIESZKAM - TUTAJ DZIAŁAM KWW TUTAJ MIESZKAM - TUTAJ DZIAŁAM Stanisław Jakubczak Gowarzewo gm. Kleszczewo Zarejestrowany
158 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.161.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERAKÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ KWW SIERAKÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ Hanna Maria Paradowska Sieraków gm. Sieraków Zarejestrowany
159 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.163.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA ANTONIEWICZA KWW PRZEMYSŁAWA ANTONIEWICZA Przemysław Julian Antoniewicz Emilia Krystyna Nowicka Paproć wielkopolskie Zarejestrowany
160 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.164.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I POROZUMIENIE KWW DIALOG I POROZUMIENIE Aneta Witt Budziszewko gm. Rogoźno Zarejestrowany
161 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.165.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KACPRA CZERWIŃSKIEGO KWW KACPRA CZERWIŃSKIEGO Wiktor Aleks Stanisławek Suchy Las gm. Suchy Las Zarejestrowany
162 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.166.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY GRAŻYNA SCHULZ KWW N GRAŻYNA SCHULZ Marek Żebrowski Promienko gm. Pobiedziska Zarejestrowany
163 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.167.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA NOWAK KWW KN Artur Tomasz Nowak Kaźmierz gm. Kaźmierz Zarejestrowany
164 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.168.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RAZEM KWW GMINA RAZEM Lechosław Wojciech Napierała Zielątkowo gm. Suchy Las Zarejestrowany
165 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.170.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSENSUS DLA GMINY MIEDZICHOWO KWW KONSENSUS Patrycja Maria Przewoźna Jabłonka Stara gm. Miedzichowo Zarejestrowany
166 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.171.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY PATAN KWW BOŻENY PATAN Małgorzata Wróblewska Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
167 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.172.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NADZIEJA DLA MIĘDZYCHODU KWW NOWA NADZIEJA DLA MIĘDZYCHODU Maciej Filip Krawiec Głażewo gm. Międzychód Zarejestrowany
168 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.173.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA - POZNAŃ KWW ZJEDNOCZONA PRAWICA - POZNAŃ Szymon Andrzej Szynkowski vel Sęk Antonina Czerwińska Poznań wielkopolskie Zarejestrowany
169 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.174.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ROSADY - NIE DLA ATOMU KWW WOJCIECHA ROSADY - NIE DLA ATOMU Mikołaj Rosada Maciej Rosada Poznań wielkopolskie Zarejestrowany
170 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.175.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA NOWAKA KWW TOMASZA NOWAKA Iwona Anna Nowak Rogoźno gm. Rogoźno Zarejestrowany
171 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.176.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY LWÓWKA KWW NOWE PERSPEKTYWY LWÓWKA Dylan Serrarens Józefowo gm. Lwówek Zarejestrowany
172 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.177.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIKOŁAJA GAŁKI KWW MIKOŁAJA GAŁKI Sławomir Gałka Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
173 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.178.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA PUSZCZYKOWA KWW MDP Liliana Stanisława Hoppe Puszczykowo m. Puszczykowo Zarejestrowany
174 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.179.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA KRUPIŃSKIEGO GMINA KÓRNIK TY DECYDUJESZ KWW WALDEMARA KRUPIŃSKIEGO TY DECYDUJESZ Damian Jędrzej Zawieja Barbara Maria Habdank-Krupińska Kamionki wielkopolskie Zarejestrowany
175 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.181.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA J. HOJANA KWW ROMANA J. HOJANA Jan Paweł Hojan Pniewy gm. Pniewy Zarejestrowany
176 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.180.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KAŹMIERZ KWW NASZ KAŹMIERZ Joanna Konieczna Kaźmierz gm. Kaźmierz Zarejestrowany
177 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.182.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI KWW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI Malwina Łakoma Zbąszyń gm. Zbąszyń Zarejestrowany
178 Komisarz Wyborczy w Poznaniu II DPZ.6043.184.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA SIEDLEC KWW GGS Jan Weiss Siedlec gm. Siedlec Zarejestrowany
179 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.183.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI RAZEM KWW AKTYWNI RAZEM Ewa Grażyna Stasinska Kostrzyn gm. Kostrzyn Zarejestrowany
180 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.185.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRATYCZNE PUSZCZYKOWO KWW DEMOKRATYCZNE PUSZCZYKOWO Leszek Pobojewski Puszczykowo m. Puszczykowo Zarejestrowany
181 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.187.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE PUSZCZYKOWO KWW LEPSZE PUSZCZYKOWO Anna Kołeczek-Szyszło Puszczykowo m. Puszczykowo Zarejestrowany
182 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I DPZ.6043.186.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOP UKŁADOM KWW STOP UKŁADOM Zdzisław Stanisław Firlej Murowana Goślina gm. Murowana Goślina Zarejestrowany
183 Komisarz Wyborczy w Poznaniu I